środa, 3 lipca 2013

Mercedes i Ferrari w trybie Hot Pursuit

Witam.

Dziś przeniesiemy się do czasów prehistorycznych, do złotej ery serii Need for Speed, gdzie fabuła nie była nikomu potrzebna, tuning ograniczał się do zabawy kilkoma suwakami, a i tak miodność gier sięgała szczytu Mount Everest :)

Mowa tu o częściach Hot Pursuit (tym pierwszym, z 1998) oraz Road Challenge, za oceanem znanym jako High Stakes. Obie gry są wprost niesamowite - spędziłem przy nich kawał swojego dzieciństwa, a i dzisiaj lubię je od czasu do czasu odpalić, by za kierownicą czerwonego Ferrari uciekać przed pościgiem...

... tyle tylko, że żadna z tych gier tego nie umożliwiała. Owszem, w każdej z nich były samochody marki Ferrari, był też tryb Hot Pursuit, w którym można było uciekać przed policją. Problem polega na tym, że samochody te (oraz marki Mercedes) domyślnie są niedostępne w tym trybie. Nie wiem, jaki był powód ich zablokowania, ale prawdopodobnie chodziło o umowy licencyjne.

Na szczęście istnieje sposób, aby poprawić grę tak, aby zarówno Mercedesy, jak i Ferrari były dostępne w każdym trybie gry. Tym razem wyjątkowo nie opiszę tego na blogu. Dlaczego? Ano dlatego, że ktoś mnie już uprzedził - niejaki Manticore z NFSPlanet.pl ;) Nie widzę sensu w powtórnym opisywaniu tego samego, dlatego też pozwoliłem sobie na podlinkowanie artykułu do mojego bloga. Łącze znajduje się tradycyjnie po prawej stronie strony. Artykuł możecie również przeczytać, klikając w ten link.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz