sobota, 26 kwietnia 2014

Carbon - ukryte opcje oraz widescreen

Ostatnio, przeglądając internet, natrafiłem na bardzo ciekawy zbiór modów do gry NFS Carbon. Został wydany dość dawno (bo w 2010 roku), ale informacja o nim została umieszczona wyłącznie na... YouTube. Dopiero wczoraj ukazał się on na stronie NFSCars.

Co dzięki niemu uzyskamy? Przede wszystkim - policja będzie nas ścigać także w trybie Quick Race. Będziecie mogli ścigać się swoim ulubionym autem, jednocześnie uciekając przed stróżami prawa - i to bez ryzyka, że pojazd zostanie wam odebrany ;) Przyznam szczerze, że bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła - osobiście uważam, że brak glin w tym trybie to jedna z głównych NFS-ów drugiej ery. Dlaczego? To temat na osobny artykuł; nie będę was zanudzał swoimi przemyśleniami.

Oczywiście nie jest to jedyna nowość w grze. Pełną listę zmian znajdziecie w artykule poświęconym modowi. Link - tradycyjnie - po prawej stronie (oraz u dołu posta).

Przy okazji - zaktualizowałem nieco opis włączania U1, U2 i MW 2005 w trybie widescreen. Okazuje się, że ta metoda równie dobrze działa w przypadku NFS Carbon.

Zapraszam do czytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz